tel: +38 (066) 339-96-96
У мене є питання
Імʼя
Телефон

UA: ЧОРНОБИЛЬ ТА МІСТО-ПРИВИД ПРИП'ЯТЬ

1675
Ціна від, грн
07.11 - 07.11 — 1675 грн

ТУР УКРАЇНОЮ
НЕЙМОВІРНА ЗОНА ВІДЧУЖЕННЯ
ЧОРНОБИЛЬ ЗСЕРЕДИНИ
ЧАЕС ТА "САРКОФАГ"
ПРОГРАМА ТУРУ:
ЧОРНОБИЛЬ / ПРИП'ЯТЬ
7:00 - Ранкова кава. Вдягай зручну форму, готуйся багато ходити й навіть лазити ;)
У Зоні категорично заборонено носити такий одяг: шорти, бриджі, спідниці, сукні та відкрите взуття. І обов'язково візьми з собою головний убір!
Ми почнемо тріп з філіжанки кави та знайомства. Попереду насичений день та прогулянки незвіданою територією.

7:30 - Ранній виїзд з Києва. Виїжджаємо та слухаємо перший інструктаж від професійного гіда. Всі учасники мають бути ознайомлені з правилами поведінки в Зоні. Час у дорозі ми використаємо саме для цього.

9:30 - В'їзд у 30-кілометрову зону: КПП "Дитятки". КПП «Дитятки» — головний контрольно-пропускний пункт до Чорнобильської Зони відчуження. Для перетину кордону приготуй орігинали своїх документів.

10:30 - Прогулянка по місту Чорнобиль. Сьогодні ти познайомишся з ним зсередини — парк Слави, заїзд у річковий порт, відвідування меморіалу «Тим, хто врятував світ». Кожне з цих місць має свою історію — сумну, але таку значущу.

11:30 - Екскурсія по місту Прип'ять. Гід розповість безліч цікавих історій про яскраве життя одного з найбільш інноваційних міст України того часу — м. Прип'ять. Жителі покинули його понад чверть століття тому: "Чортове колесо", дитячий садок і школа, міський басейн, стадіон, кінотеатр "Прометей", готель "Полісся", де був спостережний пункт коректування вертолітних операцій над руїною 4-го реактора.

14:30 - Обід у їдальні №19. Ми пропонуємо тобі ситний комплексний обід в їдальні №19. Запевняємо, страви цілком безпечні та дуже смачні!
*Обід + поживний бокс у басі сплачується додатково = 250 грн.

16:00 - Огляд території ЧАЕС. Професійний гід покаже нам об'єкти атомної електростанції, більш відомі як "Саркофаг", та меморіал біля адміністративного корпусу. Не хвилюйся — місце безпечне та офіційно доступне для прогулянок туристів.

17:00 - Відвідування території ЗГРЛС "Дуга-1". Далі на тебе чекає секретний об'єкт Чорнобиль-2 — гігантські антени радара "ДУГА-1". Секретне містечко Чорнобиль-2, що забезпечувало працездатність антен загоризонтного стеження за запуском балістичних ракет.

17:30 - Тематичний Quiz та фотоконкурс. Ти ще встигнеш наостанок зробити топові фото для участі в нашому фотоконкурсі! А в автобусі поговоримо про те, що нового ми дізналися про Чорнобиль і проведемо квіз ;)

18:00 - Повернення до Києва. На виїзді із Зони відчуження нам необхідно пройти ще один дозконтроль. Після цього вирушаємо до Києва — стомлені, але сповнені нових вражень!
* Орієнтовний час прибуття до Києва — 19:30.

ЩО ВКЛЮЧЕНО ДО ТУРУ
 • Проїзд на комфортному автобусі
 • Супровід організатора
 • Супровід представників зони відчуження
 • Страхування по Україні
 • Тематичний quiz на локаціях
 • Офіційний дозвіл на перебування в зоні відчуження
 • Персональний дозиметр-накопичувач
 • Екскурсія містом Чорнобиль
 • Екскурсія містом Прип'ять
 • Відвідування ЗГРЛС "Дуга"
ДОДАТКОВО
 • Обід у столовій №19 + поживний бокс у басі
 • Оренда лічильника Гейгера
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА ТУР
ЗАПОВНИ ФОРМУ НИЖЧЕ, І МИ ЗВ'ЯЖЕМОСЬ ПРОТЯГОМ 2-Х ГОДИН
ТИ ЗАВЖДИ МОЖЕШ ЗВ'ЯЗАТИСЬ З НАМИ
ПОПУЛЯРНІ ГОТЕЛІ
Політика конфіденційності
Ваша конфіденційність дуже важлива для нас. Ми хочемо, щоб Ваша робота в Інтернет по можливості була максимально приємною і корисною, і Ви абсолютно спокійно використовували найширший спектр інформації, інструментів і можливостей, які пропонує Інтернет.

Особиста інформація Членів, зібрана при реєстрації (або в будь-який інший час) переважно використовується для підготовки Продуктів або Послуг відповідно до Ваших потреб. Ваша інформація не буде передана або продана третім сторонам. Однак ми можемо частково розкривати особисту інформацію в особливих випадках, описаних в «Згоду з розсилкою»

Які дані збираються на сайті

При добровільній реєстрації на отримання розсилки ви відправляєте своє Ім'я та E-mail через форму реєстрації.

З якою метою збираються ці дані

Ім'я використовується для звернення особисто до вас, а ваш e-mail для відправки вам листів розсилок, новин, корисних матеріалів, комерційних пропозицій.

Ваші ім'я та e-mail не передаються третім особам, ні за яких умов крім випадків, пов'язаних з виконанням вимог законодавства.

Ви можете відмовитися від отримання листів розсилки і видалити з бази даних свої контактні дані в будь-який момент, клікнувши на посилання для відписки, присутню в кожному листі.

Як ці дані використовуються

За допомогою цих даних збирається інформація про дії відвідувачів на сайті з метою поліпшення його змісту, поліпшення функціональних можливостей сайту і, як наслідок, створення якісного контенту і сервісів для відвідувачів.

Ви можете в будь-який момент змінити налаштування свого браузера так, щоб браузер блокував всі файли або оповіщає про відправку цих файлів. Врахуйте при цьому, що деякі функції і сервіси не зможуть працювати належним чином.

Як ці дані захищаються

Для захисту Вашої особистої інформації ми використовуємо різноманітні адміністративні, управлінські та технічні заходи безпеки. Наша Компанія дотримується різних міжнародних стандартів контролю, спрямованих на операції з особистою інформацією, які включають певні заходи контролю щодо захисту інформації, зібраної в Інтернет.

Наших співробітників навчають розуміти і виконувати ці заходи контролю, вони ознайомлені з нашим Повідомленням про конфіденційність, норм та інструкцій.

Проте, не дивлячись на те, що ми прагнемо убезпечити Вашу особисту інформацію, Ви теж повинні вживати заходів, щоб захистити її.

Ми настійно рекомендуємо Вам вживати всіх можливих заходів обережності під час перебування в Інтернеті. Організовані нами послуги і веб-сайти передбачають заходи щодо захисту від витоку, несанкціонованого використання і зміни інформації, яку ми контролюємо. Незважаючи на те, що ми робимо все можливе, щоб забезпечити цілісність і безпеку своєї мережі і систем, ми не можемо гарантувати, що наші заходи безпеки допоможуть запобігти незаконний доступ до цієї інформації хакерів сторонніх організацій.

У разі зміни цієї політики конфіденційності ви зможете прочитати про ці зміни на цій сторінці або, в особливих випадках, отримати повідомлення на свій e-mail.
Made on
Tilda